Харківські лучники стали призерами всеукраїнського чемпіонату

28 квітня 2015 15:15

Командний чемпіонат України зі стрільби з блочного лука пройшов з 24 по 26 квітня в місті Нова Каховка.

Чемпіонат пройшов серед дитячо-юнацьких спортшкіл, училищ олімпійського резерву та федерацій стрільби з лука.  У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Харківської, Львівської, Вінницької, Рівненської, Одеської, Херсонської областей, а також Києва.

Спортсмени Федерації стрільби з лука Харківської області гідно виступили на турнірі. В особистій першості харків'янам вдалося завоювати «срібло» командного чемпіонату України: у чоловіків - Олександр Соколов, у жінок - Олена Борисенко. Також другою стала чоловіча команда «Харків-Динамо» у складі Юрія Дорошенка, Олександра Соколова та Антона Таірова. Змішана команда «Харків-ХНУ» у складі Віктора Галазюка та Олени Борисенко завоювала бронзову медаль.