Харківські легкоатлети успішно виступили на чемпіонаті України

02 березня 2016 12:12

Харківські спортсмени завоювали чотири золоті медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні і чемпіонаті України з багатоборства в приміщенні, які пройшли в Сумах.

Так, перемогу серед дорослих легкоатлетів завоювала Наталія Погребняк, яка дистанцію в 60 м пробігла за 7.24 сек. Також чемпіонкою України серед дорослих стала Анна Корнута, яка в стрибках в довжину показала результат 6.49 м.

У змаганнях серед молоді в бігу на 60 м перемогла Аліна Калистратова (7.62 сек), а в секторі для стрибків у довжину - Оксана Мартинова (6.18 м).

Срібні медалі серед дорослих виборола Анна Єрмакова (стрибки в довжину), серед молоді - Тарас Шевцов (стрибки з жердиною) та Андрій Дещенко (біг на 3000 м з перешкодами).

Бронзові нагороди чемпіонату серед дорослих спортсменів отримали Ася Бардіс (п'ятиборство), Павло Горбачов (біг на 60 м з бар'єрами), Ігор Бодров (біг на 60 м) і Оксана Мартинова (стрибки в довжину). Бронзовими призерами серед молоді стали Лейла Аджаметова (біг на 60 м), Лілія Клінцова (стрибки у висоту), Олександр Кононихін (стрибки з жердиною) та Юрій Федосов (штовхання ядра).

За підсумками змагань, представники Харківської збірної завоювали 15 медалей - 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових.

Всього в змаганнях взяли участь 487 спортсменів з 24 областей України, АР Крим, Києва, а також з Білорусі, Грузії і Туреччини.