Харківські легкоатлети потрапили до складу збірної на чемпіонат Європи

12 лютого 2019 12:13

У Сумах відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді у приміщенні, на якому спортсмени Харківщини вибороли 2 золоті та 7 бронзових нагород.

У стрибках з жердиною серед жінок поза конкуренцією була харків’янка Марина Килипко. Вона успішно подолала з першої спроби висоту 4.50м, водночас, коли найближча конкурентка киянка Яна Гладійчук зупинилася на висоті 4.30м. Штурмувала Марина і висоту 4.56 м, але планка не втрималася.

Чемпіоном України в потрійному стрибку серед чоловіків став Павло Безніс, який стрибнув на 16.33м. Результат Олександра Малосілова, який посів друге місце, харків’янин перевершив на 11см.

- Ірина Рофе-Бекетова – п’ятиборство (4262 очок);
- Дмитро Бікулов, Віктор Голубєв, Валентин Діравка, Кирило Белашев  – чоловіча естафета 4х400м.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перше місце було за киянами. У заліку серед молоді збірна Харківської області стала першою.

За підсумками змагань було сформовано збірну України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні, що з 1 по 3 березня відбудеться у Глазго, Великобританія.

До складу команди потрапили дві харківських атлетки: Катерина Табашник (стрибки у висоту) та Марина Килипко (стрибки з жердиною).