Харківські гирьовики – призери чемпіонату світу

02 листопада 2016 16:21

З 26 по 30 жовтня 2016 року в місті Актобе, Казахстан, відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та юніорок, бронзовими призерами якого стали Сергій Кіяшко та Ольга Масловець.
Участь в чемпіонаті приймали 215 гирьовиків з 31 країни світу, а за його підсумками збірна України здобула 1 золоту, 19 срібних та 12 бронзових медалей.

Дві бронзові нагороди в медальний кошик української збірної поклали харків’яни. Сергій Кіяшко став призером змагань серед чоловіків в довгому циклі. В ваговій категорії до 68кг він зробив 41 підйом за 8 хвилин.

В свою чергу Ольга Масловець стала бронзовою призеркою в змаганнях серед жінок. В ваговій категорії до 68кг вона показала третій результат в ривку з результатом 109 підйомів за 8 хвилин. Варто зазначити, що Ольга стала єдиною з українок, хто зміг вибороти медаль даного чемпіонату світу.

В загальнокомандному заліку збірна України посіла треті місця в змаганнях серед дорослих та в змаганнях серед юніорів.

03 листопада 2021
Харків'яни - переможці та призери ЧС із гирьового спорту
24 вересня 2019
Харків'янин завоював чотири золоті медалі на чемпіонаті України з гирьового спорту