Харківські фехтувальниці здобули медалі чемпіонату світу

16 листопада 2017 10:07

З 7 по 12 листопада в італійському Римі відбувся чемпіонат світу з фехтування на візках, на якому харків’янки Євгенія Бреус та Ганна Пашкова вибороли 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Як повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, участь у чемпіонаті взяли 145 спортсменів з 24 країн світу, в тому числі 13 паралімпійців України. Серед них були і дві харків’янки.

Цілий комплект нагород завоювала майстер спорту міжнародного класу Євгенія Бреус. Вона виборола «золото» в командних змаганнях з фехтування на шаблях. Разом з іншими українками - Наталею Морквич, Надією Дьолог та Ольгою Єсіною, Євгенія у фіналі здолала збірну Італії.

В особистих змаганнях з фехтування на шаблях Євгенія посіла друге місце, поступившись у фіналі своїй співвітчизниці Наталі Морквич зі Львова. Також на її рахунку була бронзова нагорода в особистих змаганнях з фехтування на шпагах.

Ще одну бронзову медаль завоювала Ганна Пашкова. Вона дебютувала на чемпіонатах світу та успішно виступила в особистих змаганнях з фехтування на рапірах, посівши третє місце.

Загалом у Римі українська збірна здобула дев’ять медалей, серед яких - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові, а також посіла третє загальнокомандне місце.