Харківські дзюдоїсти здобули комплект медалей у Києві

20 жовтня 2016 15:14

З 14 по 16 жовтня в столиці України відбувся Всеукраїнський турнір серед юніорів «Кубок федерації дзюдо Києва», на якому харківські спортсмени завоювали три нагороди. Участь в турнірі приймали 130 дзюдоїстів 1997-2001 років народження з 14 областей України. Спортсмени Харківщини здобули у Києві 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медаль.

В категорії понад 100кг переможцем став Владислав Березка, який впевненно з рахунком 10:0 переміг трьох своїх суперників з Хмельницької, Чернівецької та Дніпропетровської області.

Срібну медаль у вазі до 66кг здобув Артур Нечаєв. У фіналі харків’янин поступився Дмитру Бороліну з Дніпра.

Бронзовою медаллю відзначився Євген Вегера. В ваговій категорії до 90кг він у
півфіналі поступився майбутньому переможцю змагань Олександру Литвинчуку з Запоріжжя, а у поєдинку за бронзу переміг суперника з Дніпропетровської області.