Харківські дзюдоїсти здобули перемогу на чемпіонаті Європи серед ветеранів

31 липня 2019 14:22

Харківські спортсмени завоювали п'ять медалей на чемпіонати Європи з дзюдо серед ветеранів, який завершився 28 липня в Лас-Пальмасі (Іспанія).

У змаганнях взяли участь близько 800 спортсменів з 35 країн віком від 30 років.

За підсумками чемпіонату харківські спортсмени в складі збірної України завоювали 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі. Так, Костянтин Ананченко став чемпіоном Європи в категорії М2 у вазі до 81 кг, випередивши суперників з Польщі, Росії та Франції. Ще одну перемогу в категорії М1 у вазі понад 100 кг здобув харків'янин Микола Терещенко. Він також успішно провів три поєдинки, в яких здобув перемогу у борців з Великої Британії, Франції і Німеччини. Срібним призером чемпіонату в категорії М7 у вазі понад 100 кг став Георгій Манучарян, який поступився перемогою супернику з Сербії. У категорії М2 у вазі до 66 кг Сергій Ліпілін завоював бронзу.

Також збірна України, до складу якої увійшли харків'яни Костянтин Ананченко, Микола Терещенко та Сергій Ліпілін, завоювала бронзову нагороду у командних змаганнях серед чоловіків у категорії ТМ30 (спортсмени 30-39 років).

Всього на рахунку збірної України - 3 золоті, 6 срібних і 8 бронзових медалей.