Харківські борці - призери юніорського Чемпіонату України

19 квітня 2017 11:49

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів, на якому представники Харківського «Динамо» завоювали 2 срібні та 1 бронзову нагороди.

Срібним призером у ваговій категорії до 55 кг став Павло Візир. Він успішно дійшов до фіналу, але в сутичці за золото поступився Роману Гуцуляку з Івано-Франківської області. Також віце-чемпіоном України став Дмитро Михнюк. У фіналі вагової категорії до 60 кг він поступився борцю з Львівської області Артему Джелемі. Бронзовим призером турніру став Денис Михнюк (вагова категорія до 50 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було у борців Львівської області, а перемогу здобула збірна Київської області. Даний чемпіонат був одним з етапів підготовки і формування юніорської збірної України до чемпіонату Європи, який в кінці червня цього року відбудеться в Німеччині.