Харківські борці перемогли на домашньому Чемпіонаті України

31 березня 2019 15:17

З 26 по 28 березня в харківському Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів, на якому господарі змагань вибороли вісім нагород, в тому числі чотири золоті.

Змагання зібрали близько 300 спортсменів у віці до 20 років з усієї України.

Під час урочистої церемонії відкриття всіх присутніх від імені голови ХОДА Юлії Світличної привітали її заступники Анатолій Бабічев і Михайло Черняк і побажали спортсменам світу, натхнення і перемог.

На «рідних» килимах харків'яни змогли завоювати 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі, а також посісти перше загальнокомандне місце.

Чемпіонами України стали:
- Христина Малявка (вагова категорія - до 68 кг), яка у фіналі поборола Ганну Мазуркевич з Київської області;
- Каміль Керімов (вагова категорія - до 57кг). У фіналі він переміг Микиту Гончарова з Донецької області;
- Олександр Євсеєнко (вагова категорія - до 61кг). У фіналі виграв у Андрія Джелепов з Івано-Франківської області;
- Гліб Грінченка (вагова категорія - до 86кг). У фіналі Гліб переміг свого земляка Демида Караченко.

Срібним призером також став Денис Бороган, який у фіналі вагової категорії до 65кг поступився Еріку Арушаняну з Херсонської області.

Бронзові медалі завоювали Олександр Пандоев (вагова категорія - до 70 кг) і Мухаммед Алієв (вагова категорія - до 74кг).

За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка в червні цього року в Іспанії буде боротися за медалі юніорського чемпіонату Європи.