Харківські борці дзюдо завоювали медалі Кубка Європи

20 серпня 2018 09:39

11 і 12 серпня в румунському місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, на якому харківські борці завоювали срібну і бронзову медалі.

«Срібло» у ваговій категорії до 100 кг здобув Євген Вегера. На шляху до фіналу він виграв у суперника з Румунії, а також у свого співвітчизника Аслана Куразова із Запоріжжя, але в поєдинку за «золото» поступився борцю з Грузії Заур Кенчадзе.

Бронзову медаль завоювала Владислава Нецвіт (вагова категорія - до 57 кг). У поєдинку за третє місце харків'янка виграла у суперниці з Хорватії.

Ще один харківський спортсмен Владислав Берізка зупинився за крок від медалі у ваговій категорії понад 100 кг, поступившись у поєдинку за третє місце борцю з Хорватії.

В цілому на цьому Кубку українські дзюдоїсти завоювали 2 золоті, 2 срібні, 11 бронзових нагород і посіли третє місце в медальному заліку. Перше було за грузинами, а друге посіли господарі змагань - румуни.