Харківські боксери вибороли медалі всеукраїнського турніру

28 грудня 2018 09:11
Участь у традиційних щорічних змаганнях взяли спортсмени до 18 років з 17 областей країни та Києва.

ХХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва відбувся в Харкові.

Переможцем турніру в ваговій категорії до 52кг став Данило Катьохін. У півфіналі він здолав іншого харківського боксера Маркоса Пенью, а у фінальному двобої переміг Алі Даглі з Київської області.

У ваговій категорії понад 91кг до фіналу пробився харківський боксер Андрій Кошкаров, але в поєдинку за «золото» поступився Андрію Халецькому із Запоріжжя.

Також переможцями турніру стали боксери з Київської, Одеської, Львівської та Хмельницької областей.

Цей турнір підбив підсумки календарного року для харківських боксерів та став одним з етапів підготовки до молодіжного чемпіонату Європи, який у 2019 році відбудеться в Болгарії.