Харківські батутистки успішно виступили на чемпіонаті України

29 квітня 2015 16:35

Чемпіонат України серед дівчат та юнаків та Всеукраїнські змагання зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці) пам'яті Костянтина Венгеля пройшли 24-26 квітня в Києві. У змаганнях взяли участь 153 спортсмена з 15 областей України.

У змаганнях взяли участь 153 спортсмени з 15 областей України.

Харківська область була представлена двома командами. За результатами чемпіонату України серед дівчат команда Харківської області-1 виграла золоті медалі.

Крім того, в особистому заліку харківські спортсменки Олександра Каракуця посіла друге місце у багатоборстві та друге місце у першій вправі за програмою майстра спорту, Ганна Афанасьєва - третє місце у багатоборстві, третє місце в першій вправі і третє місце в другій вправі за програмою майстра спорту. Також харків'янка Софія Теплухіна посіла перше місце у багатоборстві за програмою 1 розряду, Поліна Стрельченко - третє місце у багатоборстві за програмою 1 розряду, а Валерія Булах - третє місце у багатоборстві за програмою кандидата у майстри спорту.

У загальному заліку команда Харківської області-1 посіла третє місце, а команда Харківської області-2 - сьоме.