Харківські бадмінтоністи з медалями повернулися з Ізраїлю

19 березня 2019 12:42
 З 14 по 16 березня в місті Рішон-ле-Ціон пройшли міжнародні юнацькі турніри з бадмінтону в трьох вікових групах, на яких харків'яни завоювали дві золоті та три срібні медалі.

Найбільш успішно виступила Євгенія Кантемир, на рахунку якої були дві золоті нагороди у віковій групі U15. Євгенія перемогла в жіночій одиночній категорії, вигравши у фіналі 21:7, 21:15 у суперниці з Росії. Також вона завоювала перемогу разом з іншою харків'янкою Олександрою Кисельової в жіночій парній категорії. У фіналі українки з рахунком 13:21, 22:20, 21:11 виграли у росіянок.

У цій же віковій групі U15 в змішаній парній категорії харківська спортсменка Аміна Лисенко і Шарон Перельштайн з Ізраїлю стали срібними призерами, поступившись у фіналі 18:21, 15:21 суперникам з Угорщини і Данії.

У віковій групі U19 дві срібні медалі завоював Данило Скринник. У змішаній парній категорії разом з харків'янкою Анастасією Прокопович у фіналі поступився 16:21 18:21 спортсменам з Ізраїлю і Данії, а в фіналі чоловічій парній категорії разом з Даном Симановський з Ізраїлю з рахунком 8:21, 22:20, 20:22 поступився у фіналі бадмінтоністи з Кіпру.