Харківські бадмінтоністки успішно виступили на турнірі в Польщі

23 cічня 2019 13:31
У польському місті Медика відбувся міжнародний юнацький турнір, на якому харківські спортсмени завоювали п'ять нагород.

Участь в змаганнях взяли бадмінтоністи з Польщі, Білорусі та України, які розіграли медалі в чотирьох вікових групах. У старших вікових групах успішно виступили харків'яни, завоювавши 3 золоті і 2 срібні медалі.

У віковій категорії U-15 дві золоті медалі завоювала Софія Лаврова. Вона перемогла в жіночій «одиночці», вигравши у фіналі 21:7, 21:14 в іншої харків'янки Анастасії Єрохіної. Також Софія разом Анастасією Єрохіної перемогли в парній жіночій категорії.

Ще одну золоту медаль завоювала Олександра Боцман, яка стала переможницею в жіночій одиночній категорії серед спортсменок U-13. У фіналі вона з рахунком 21:18 21:12 виграла у харківській бадмінтоністки Дар'ї Кошечкиної, яка, відповідно, зайняла друге місце.