Харківська команда “Sport City Kharkiv” зайняла 1 місце у змаганнях «Be more Human»

26 червня 2018 17:14

24 червня на ВДНГ у Києві вже вдруге відбувся командний забіг з випробуваннями «Be more human», який став втіленням глобальної однойменної філософії Reebok, основна ідея якої полягає у трансформації людини через фітнес. Традиційно учасники подолали дистанцію 7 км та 10 командних випробувань, які стали відомими лише у день змагань: підтягування, перетягування шин, вправи на гребному тренажері, стрибки через канат та інші. Особливість даних випробувань в тому, що кожен учасник команди повинен був триматись за канат, який уособлює собою командний дух та єднання. Крім того, на канаті знаходився чіп для фіксації результату команди. Майже вся траса дистанції проходила асфальтованих доріжками виставкового центру, а перепад висоти був мінімальний.