Харківська команда «Лідер» перша на 1-му етапі Трофею України Східного регіону з картингу

07 травня 2015 14:14

У Полтаві на картодромі «Лтава» пройшов 1 етап Трофею України Східного регіону з картингу. Традиційно Харківський регіон представляли гонщики картинг-клубу «Лідер» ХОТШ ТСОУ, який протягом багатьох років входить до п'ятірки найсильніших команд країни. Команда клубу два роки поспіль 2013-2014 чемпіон Кубка України. Команда «Лідер» відкрила спортивний сезон 2015, завоювавши на 1 етапі Чемпіонату України призові місця.

І ці змагання спортсмени команди у складі п'яти осіб впевнено виграли, зайнявши призові місця на подіумі і перше командне місце. Змагання проходили в складних погодних умовах, що не припиняючись лив дощ, спортсменам доводилося докладати чимало зусиль щоб благополучно дістатися до фінішу, тому ця перемога цінується в два рази більше.

У класі машин «Коробка 125» у впертій боротьбі з Полтавським гонщиком Гриценко Віталієм, впевнену перемогу здобув представник «Лідера» Телюк Ілля, зайняв перше місце подіуму. Його брат Телюк Олексій виступив у класі машин «Піонер-Н» і посів 3 місце. У класі машин «Піонер-Н міні» свою першу гонку провів Вранці Іван і посів 6 місце

Чемпіоном у класі машин «Безкоробка-юніор» став гонщик «Лідера» Дмитрієв Ярослав, посівши перше місце. У класі машин «Безкоробка» перемогу здобув його одноклубник Дерюга Олександр.

За сумою набраних очок команда «Лідер» завоювала перше командне місце.

Зараз спортсмени «Лідера» готуються до змагань 1 етап «Ротакс Моджо Макс Челенджер Україна» - це відбіркові багатоетапні змагання, які проводяться у всьому світі. Переможець регіональних змагань представлятиме свою країну на Чемпіонаті світу.

На тренуваннях при підготовці до змагань взяв участь новий претендент в команду Слюсар Андрій.