Харків'янка завоювала «срібло» в Тбілісі

17 листопада 2018 09:18

У столиці Грузії відбувся етап Кубка світу з фехтування на візках, на якому дві срібні медалі завоювала харків'янка Євгенія Бреус.

Участь в змаганнях взяли спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату з 29 країн світу. Україну представляли 15 фехтувальників-паралімпійців, які повернулися додому з 1 золотий, 3 срібними та 5 бронзовими нагородами. З них 2 срібні медалі завоювала Євгенія Бреус.

Харків'янка виступала в змаганнях серед жінок в категорії «А». У фехтуванні на шаблі Євгена дійшла до фіналу, де поступилася своїй подрузі по збірній України Наталії Морквич зі Львова і посіла друге місце. Також на рахунку Бреус була срібна медаль у фехтуванні на шпазі. У фіналі вона поступилася суперниці з Китаю.

Цей етап Кубка світу став одним з відбіркових етапів до Паралімпійських ігор 2020 року.