Харків'янка Юлія Циплакова завоювала бронзову медаль на турнірі з боксу в Казахстані

19 березня 2019 16:54

З 12 по 17 березня в Астані пройшов відбувся міжнародний турнір з боксу серед жінок.

Бронзову медаль у ваговій категорії до 57 кг завоювала харківська спортсменка Юлія Циплакова. Вона перемогла за одноголосним рішенням суддів суперницю з Узбекистану, але в півфіналі з рахунком 1: 2 поступилася місцевій спортсменці Саніі Султанкізі, яка в підсумку стала переможницею змагань.

В цілому на цьому турнірі жіноча збірна України завоювала дві золоті, дві срібні, бронзову медалі і посіла друге місце в загальнокомандному заліку.

02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі