Харків'янин завоював «бронзу» міжнародного турніру

07 липня 2018 10:13

З 3 по 5 липня в столиці Грузії пройшов рейтинговий турнір з боротьби «Гран-Прі Тбілісі».

На шляху до медалі у ваговій категорії до 125кг в боротьбі вільним стилем харків'янин Данило Картавий переміг суперника з Польщі, але в чвертьфіналі поступився партнеру по збірній України Олександру Хоцянівська з Донецької області, який у підсумку став срібним призером турніру.

У боротьбі за третє місце Данило Картавий переміг спортсменів з Туреччини і Польщі і став володарем бронзової нагороди. Золота медаль у цій ваговій дісталася грузинському борцю Гено Петріашвілі.