Харків’яни вибороли 11 нагород чемпіонату України з сучасного п’ятиборства

08 грудня 2016 13:24

З 3 по 5 грудня в Харкові на спортивних базах КДЮСШ «ХТЗ», спорткомплексу «Зміна» та кінно-спортивного клубу «Кінний двір» пройшли змагання чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед дорослих, юніорів та юнаків.

Протягом трьох днів за головні нагороди національного старту змагалися понад 100 юних спортсменів з 10 областей нашої країни.

За підсумками чемпіонату харківські п’ятиборці здобули 4 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі. Найкраще господарі чемпіонату виявили себе в командних змаганнях з двоборства (плавання та крос). Дівчата здобули перемогу в трьох молодших вікових групах, а юнаки виграли змагання серед спортсменів десяти років.

В особистому розряді у двоборстві високий результат, посівши друге місце, показала вихованка КДЮСШ «ХТЗ» Катерина Котелевець. Ще один представник цієї школи - Євген Зіборов - посів друге місце в триборстві (біг + стрільба та плавання).

В змаганнях серед дорослих зачепитися за медалі харківським п’ятиборцям не вдалося. Чемпіоном в особистому заліку серед чоловіків став львів’янин Павло Зведенюк, який також допоміг чоловічій збірній Львівської області виграти командні змагання. Серед жінок чемпіонкою стала киянка Анастасія Бушуєва, а командні змагання виграла збірна Житомирської області.