Харків'яни посіли призові місця в «Гонці нації»

30 травня 2016 09:38

«Гонка нації» - тривалі за часом забіги з перешкодами - відбулися 28 травня, в Журавлівському гідропарку.

Як повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, на участь в змаганнях зареєструвалося понад 600 осіб, з яких 80% - харків'яни. У Харкові ця спортивна подія відбувається вперше.

У Журавлівському гідропарку пройшов один із можливих різновидів «Гонки нації» - «Забіг сили», в рамках якого учасники долали дистанцію більше 5 км і 15 природних і штучних перешкод.

За словами Олексія Чубарова, цей захід став одним із найбільш видовищних у Харкові.

«Забіги були дуже цікавими і для учасників, і для уболівальників. Це забіги на силу та витривалість, на спритність. Я думаю, ця спортивна подія залишила масу яскравих вражень», - підкреслив він.

За результатами змагань, перше місце серед чоловіків посів Олександр Хадико з Києва, друге - Олександр Новіков із Харкова, третє - Дмитро Селянин із Нікополя. Серед жінок чемпіонкою стала Катерина Сербенюк із Києва, «срібло» отримала Наталя Пірманн з Дніпра, «бронзу» - Ольга Донченко з Харкова.

Серед команд першою стала команда Національної академії Національної гвардії України з Харкова, другою - «Moove your ass» із Києва, третє - команда Харківської школи №165.

26 березня 2015
Понад 6 тис.учасників уже зареєструвалося для забігів у II Харківському Міжнародному марафоні
03 липня 2013
Годовщина Евро-2012: В пабе Ливерпуль открылся фан-уголок Национальной сборной Голландии