Харків'яни успішно виступили в чемпіонатах України серед дорослих та молоді в приміщенні з легкої атлетики

17 лютого 2018 10:26

У Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді в приміщенні. Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться 1-4 березня в Бірмінгемі (Великобританія). У змаганнях взяли участь 460 атлетів з 24 областей України, міста Києва та АР Крим. В ході триденних змагань було розіграно 26 комплектів нагород, як серед дорослих, так і серед молоді, і показано ряд високих результатів.

За підсумками змагань на рахунку харківських динамівців 3 золоті, 6 срібних і 4 бронзових нагород. У змаганнях серед дорослих переможницею чемпіонату України стала Марина Кіліпко. У секторі для стрибків з жердиною вона була кращою, показавши результат 4,50 м. Найближчою її суперниці підкорилася планка на висоті 4,20 метра.

Бронзовими призерами чемпіонату серед дорослих стали: Андрій Дещенко (біг 3000 м), Аліна Калистратова (біг 60 м), Владислав Мандич (стрибки з жердиною) та Ірина Рофе-Бекетова (п'ятиборство).

Молодь принесла в скарбничку харківської команди 8 медалей. Чемпіонами України стали: Аліна Калистратова (біг 60 м) і Оксана Мартинова (стрибки в довжину).

Срібними призерами турніру стали: Лілія Клінцова (стрибки у висоту), Олена Маляренко (біг 60 м з бар'єрами), Ірина Рофе-Бекетова (п'ятиборство), Роман Супрун (біг 60 м з бар'єрами), Павло Безніс (потрійний стрибок) та Анна Хопяк (штовхання ядра).