Харків'яни - успішно виступили на командному чемпіонаті України з кросу

05 квітня 2017 12:14

У місті Олешки (Херсонська область) відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики (кросу) серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, на якому представники Харківського «Динамо» завоювали 6 нагород. У змаганнях брали участь 261 кросменів з 18 областей України та Києва.

Наталія Батрак перемогла відразу в двох дисциплінах - в бігу на 3 км (11:09) і 5 км (18:38) серед жінок. Ілля Отрешко став переможцем на дистанції 2 км серед юнаків з результатом 6:45, а Любов Северьянова завоювала золоту медаль на дистанції 2 км серед дівчат (7:33).

Тамара Северьянова була другою на дистанції 2 км серед дівчат. Дарина Вдовиченко посіла третє місце в бігу на 3 км серед юніорок.

У підсумку збірна команда Харківської області посіла друге загальнокомандне місце, поступившись лише легкоатлетам Київської області. Третє місце було за збірною Полтавської області.