Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні

03 лютого 2016 09:08

З 26 по 30 січня в місті Суми в легкоатлетичному манежі «Олімпійський» Української академії банківської справи відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. У змаганнях прийняли участь більше 200 спортсменів з 10 областей України (Харківська, Львівська, Чернівецька, Херсонська, Сумська, Рівненська, Одеська, Черкаська, Запорізька, Вінницька), а також з м. Києва, які змагалися в класичному і блочному луках.

Чемпіоном України у категорії серед чоловіків (класичний лук) став представник Львівській області Сергій Макаревич, харків'янин - Олександр Сердюк (ЗМС) піднявся на другу сходинку п'єдесталу, бронзу завоював знову львівський спортсмен - Іваницький Георгій. Серед жінок у цій категорії переможницею змагань стала харківська спортсменка - Захарченко Юлія (МСУМК). Друге і третє місце завоювали представниці Херсонської та Чернівецької областей відповідно.

У командних змаганнях, як серед дорослих спортсменів, так і серед юніорів трьох харківські команди завоювали срібні медалі: жіноча команда Харківської області - 1 (Захарченко Юлія, Маркова Анастасія, Павличенко Дар'я), чоловіча команда Харківської області (Рубан Віктор, Сердюк Олександр, Ловчиков Дмитро ) і юніорська чоловіча команда (Дикань Леонід, Головко Марк, Кравчук Микита). Всі три команди поступилися спортсменам з м Львова.

Так само, на цих змаганнях, вперше виконали норматив Майстра спорту України - юніори Дикань Леонід і Бойко Михайло.