Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті України з французького боксу

23 квітня 2018 11:23

З 19 по 22 квітня в Одесі відбувся чемпіонат України з французького боксу (сават).

До збірної Харківської області увійшли 34 спортсмени всіх вікових груп. У загальнокомандному заліку команда посіла друге місце, поступившись спортсменам з Одеси, третє місце - у представників Запорізької області.

Серед дорослих (старше 21 років) в розділі «комба» (повний контакт) чемпіонами стали харків'яни Микита Радіонов (вагова категорія до 75 кг), Дмитро Булгаков (до 85 кг), Владислав Верцун (понад 85 кг), Олена Гур'єва (до 48 кг), Галина Подкопай (до 60 кг).

Серед юніорів (18-21 рік) у вазі до 56 кг перемогла Дарія Санець.

Найсильнішими серед кадетів (16-17 років) виявилися Михайло Петренко (до 56 кг), Валерій Безруков (до 75 кг) та Анастасія Арцт (до 52 кг).

У розділі «ассо» (легкий контакт) серед дорослих володарями «золота» стали Ілля Ілюшин (до 80 кг), Андрій Плохіх (до 85 кг), Ганна Купіна (до 60 кг), Юлія Баранова (до 65 кг). Срібні медалі отримали Ярослав Нестерук (до 70 кг) і Данило Балаба (до 75 кг).

Серед юніорів чемпіоном став Денис Жуков (до 65 кг), а Олег Зборовський (до 70 кг) посів друге місце.