Харків'яни стали чемпіонами Всесвітніх ігор

01 серпня 2017 11:29

Харківські спортсмени успішно виступили на X Всесвітніх іграх, які завершилися у Вроцлаві (Польща).

Харківські спортсмени отримали 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

У жіночих синхронних стрибках на батуті Наталія Москвіна разом зі Світланою Мальковою з Херсонської області отримали від суддів 48.100 бала і перемогли всіх суперниць. Другими були спортсменки з Азербайджану (46.250 бала), а третє місце посів дует з Нідерландів (46.200 бала).

У пауерліфтингу у важкій категорії чемпіоном і рекордсменом став харків'янин Сергій Білий. Український важкоатлет за сумою триборства підняв 1080 кг (вправи в присіданні - 407,5 кг, жимі лежачи - 297,5, становій тязі - 375), що є новим рекордом світу.

Крім того, харків'янин Дмитро Бєдевкін (стрибки на батуті) став срібним призером, а Катерина Дєлова (підводне плавання) - бронзовим.

Зазначимо, що Україна посіла 5 місце в загальнокомандному заліку - це найкращий результат за всю історію участі країни в цих змаганнях. Українська збірна завоювала 25 медалей, з яких 10 золотих, 7 срібних і 8 бронзових. Всього до складу національної збірної України на Всесвітніх іграх у Вроцлаві входили 80 спортсменів, які представили 20 видів спорту. У змаганнях взяли участь 3251 спортсмен з 111 країн.