Харків'яни - призери юніорського чемпіонату України з важкої атлетики

04 квітня 2017 10:26

У Запоріжжі відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. За підсумками чемпіонату, участь в якому брали понад 200 спортсменів з усієї України, на рахунку важкоатлетів представників Харківського «Динамо» була 1 золота і 1бронзовая медалі.

Чемпіоном України у вазі до 56 кг серед юніорів став Павло Заліпський. У сумі двоборства він підняв вагу 231 кг (106 кг у ривку + 125 кг у поштовху). Суперника із Запоріжжя Дмитро Вороновського, який посів друге місце, Павло перевершив за сумою двоборства на 6 кг. Бронзовим призером чемпіонату став Ян Бломберус (вагова категорія до 69 кг).

У загальнокомандному заліку серед чоловіків збірна Харківської області посіла друге місце. На першому були важкоатлети Запорізької області, третє зайняла команда Дніпропетровської області. Дані змагання стали одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату світу серед юніорів до 20 років, який в червні цього року відбудеться в Японії.