Харків'яни призери змагань «Олімпійські надії»

12 травня 2015 16:23

У місті Львові з 5 по 9 травня на базі спортивної школи «Електрон» проходили Відкриті всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів «Олімпійські надії». Дані змагання були офіційним відбором на молодіжний кубок Європи та Чемпіонат світу серед юніорів та кадетів. У «Олімпійських надіях» брали участь 200 спортсменів з різних регіонів України та Польщі.

Вихованці КУ ХГ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Кравчук Микита і Головко Марк боролися за золоті нагороди в індивідуальній першості в категорії «кадети». У впертій боротьбі з рахунком 6: 2 найсильнішим виявився кандидат у майстри спорту Кравчук Микита. Тим самим Микита став абсолютним переможцем змагань, показавши найвищий результат як у кваліфікаційному раунді, так і в боротьбі за медальну першість.
Також бронзову медаль в скарбничку Харкова принесли вихованці КУ ХГ СДЮСШОР «Комунар» Кравчук Микита і Мазорчук Катерина в категорії змішаних команд серед кадетів.

За підсумками змагань наші спортсмени Головко Марк і Мазорчук Катерина відібрали на молодіжний кубок Європи, який проходитиме в Австрії з 19 по 24 травня і на Чемпіонат світу серед юніорів і кадетів, який пройде 8-14 червня в м.Янктон (США). Кравчук Микита, перший раз у своїй спортивній кар'єрі показавши настільки гідний результат, відібрався на молодіжний Кубок Європи, який пройде з 12 по 18 липня в Римі, Італія.