Харків'яни - призери Румунського етапу Кубка Європи 2017 по дзюдо

28 серпня 2017 11:11

У румунському місті Арад відбувся заключний етап Кубка Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року, на якому представники Харківського «Динамо» завоювали золото і дві бронзи. Участь в змаганнях брали 248 спортсменів з 33 країн світу. Єдину золоту медаль даного етапу європейського Кубка України приніс харківський динамівець Сергій Кривчач. У ваговій категорії до 81 кг він здолав суперника з Македонії та двох дзюдоїстів з Ізраїлю, а у фінальній сутичці переміг Роланда Гоза з Угорщини.

У свою чергу бронзовими призерами стали Євген Вегера і Олександр Духневич. Обидва завоювали медалі у ваговій категорії до 100 кг.

Дані змагання стали одним з етапів формування і підготовки збірної команди України U21 в юніорського чемпіонату Європи, який з 15 по 17 вересня цього року відбудеться в Словенії, а також до юніорського чемпіонату світу, який з 18 по 22 жовтня 2017 року приймати Хорватія.