Харків'яни перемогли на змаганнях з триатлону в Швейцарії

02 серпня 2017 13:20

Харківська команда «Kharkiv Iron Team» посіла перше місце серед клубів 5-го дивізіону на змаганнях з триатлону «Ironman Switzerland Zurich», які пройшли в місті Цюріху (Швейцарія).

Про це повідомив один з учасників змагань, заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.

Харківську команду представляли 10 спортсменів. Учасникам необхідно було пропливти 3,8 км, проїхати на велосипеді 180 км і пробігти 42,2 км.

За словами учасників змагань, всі вони успішно подолали непросту трасу, спеку і показали гідні результати і сильний характер.

12 вересня 2022
Харків’янин з рекордом виграв ультратриатлон, зібравши при цьому гроші для військових медиків
17 липня 2022
Харків’янин подолав повну дистанцію Ironman з благодійною метою
06 липня 2022
Харків’янин Вадим Коваленко збирається подолати повну дистанцію Ironman з благодійною метою