Харків'яни паралімпійці завоювали медалі Кубка світу з біатлону

22 березня 2016 15:00

У фінському місті Вуокатті, з 11 по 21 березня, пройшов етап Кубка світу з біатлону та лижних гонок. Харківські паралімпійці завоювали 6 медалей, з яких 2 золоті.

На даному етапі участь брали учасники з чотирнадцяти країн світу. У складі національної паралімпійської збірної України були представлені 17 спортсменів, в тому числі і харків'яни, в скарбничці у яких 2 "золота", 1 "срібло" і 3 "бронзи".

Оксана Шишкова разом зі своїм тренером-гайдом, в спринтерській і індивідуальній гонці з біатлону виходила двічі на п'єдестал на саму верхню сходинку - 2 золоті медалі. Але це не все досягнення Оксани. В лижній гонці Шишкова, в спринті та індивідуальній гонці класичним стилем, виборола дві "бронзи" і за підсумками всіх етапів Кубка світу, цього сезону, Оксана займає друге місце.

Ще два харків'янина завоювали медалі. Людмила Ляшенко в лижній гонці фінського етапу Кубка світу, в категорії спринт, одержуває "срібло". Юрій Уткін ж стає бронзовим призером в індивідуальній гонці в біатлоні.

В цілому національна паралімпійська збірна України завоювала в Вуокатті 19 медалей - 9 золотих, 6 срібних і 4 бронзові.