Каміла Конотоп встановила три рекорди України

27 травня 2019 09:12
У Чорноморську Одеської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, на якому спортсмени Харківщини завоювали 4 золоті, 2 срібні, 1 бронзову медаль.

Найкраще проявили себе жінки. Харків’янка Каміла Конотоп впевнено перемогла в ваговій категорії до 55кг, піднявши за сумою двоборства 194 кг: 90кг - у ривку та 104кг - у поштовху. Усі три результати стали новими рекордами України як серед спортсменів до 23 років, так і серед дорослих.

У цій же ваговій категорії Аліна Захарченко, піднявши у сумі двоборства 152 кг (68кг - у ривку та 84кг - у поштовху), стала бронзовим призером. Марині Алєксандровій з Донецької області, яка посіла друге місце, харківська важкоатлетка поступилася 4кг.

Також чемпіонками України стали Марія Гангур (вагова категорія - до 59 кг) з результатом 183 кг (83кг+100кг) та Анастасія Власенко (вагова категорія - понад 87кг) – 215 кг (95кг +120кг).

Срібну медаль у ваговій категорії до 49кг завоювала Світлана Самуляк з результатом 145кг (67кг ривок + 78кг поштовх). Ангеліна Ломачинська з Хмельницької області, яка стала чемпіонкою, перевершила результат Світлани за сумою двоборства на 19кг.

Ще одне «срібло» здобула Катерина Абібок. У ваговій категорії до 64кг вона показала результат 170 кг (80кг+90кг). Перемогу в цій вазі здобула Марія Тимощук з Рівненської області - 195 кг за сумою двоборства.

У змаганнях серед чоловіків харківські важкоатлети здобули одну золоту медаль. Чемпіоном України став Павло Заліпський, який у вазі до 61кг підняв у сумі двоборства 236 кг (110кг - у ривку, 126кг - у поштовху).

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, який з 7 по 15 липня відбудеться в столиці Молдови. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.