Каміла Конотоп – бронзова призерка чемпіонату Європи

05 грудня 2016 12:05

4 грудня 2016 року в ізраїльському місті Ейлат стартував чемпіонат Європи серед юніорів та молоді з важкої атлетики, бронзову медаль якого здобула харківська спортсменка. Україну на даному чемпіонаті представляють 29 важкоатлетів, в тому числі і харків’яни. В перший день українці здобули дві медалі в змаганнях серед юніорів.

В ваговій категорії до 53кг Каміла Конотоп в сумі двоборства підняла вагу 166кг, та посіла третє місце. В окремих дисциплінах харків’янка також показала третій результат здобувши «малі бронзові медалі». В ривку на її рахунку було 74кг, а у поштовху – 92кг.

Перемогу в цій ваговій категорії серед юніорок одержала росіянка Крістіна Новіцька (187кг у сумі двоборства), а срібло здобуло білоруська спортсменка Крістіна Макуцевич (168кг).

Також в перший день чемпіонату українські важкоатлети відзначилися і золотом. Його в змаганнях серед юніорів в ваговій категорії до 56кг здобув Олександр Вороновський з Запоріжжя. В сумі двоборства він підняв вагу 233кг.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді триватиме в Ейлаті до 10 грудня.