Ірина Попова – в трійці кращих на Кубку світу з маунтінбайку

28 листопада 2018 16:26

Харків’янка стала третьою в загальному заліку Кубка світу з велоспорту «маунтінбайк» у перегонах «елімінатор» за підсумками 2018 року.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, загальний залік Кубка складався з результатів семи етапів, які протягом цього року пройшли в США, Італії, Австрії, Голландії, Німеччини, Бельгії та Бразилії. Ірина Попова виступила лише на чотирьох етапах, але показала високі результати. Нагадаємо, в Італії вона була п'ятою, в Австрії посіла друге місце, в Голландії фінішувала шостою, а в Німеччині підопічна тренера Романа Коробова здобула золоту медаль.

У підсумку Ірина заробила 138 очок та посіла третє місце в загальному заліку. Найближчу суперницю, француженку Колін Клаузур, яка стала четвертою, харків’янка випередила на 20 балів. Норвежка Інгрід Якобсен з результатом 265 очок виграла цьогорічний залік Кубка, а Елла Холмегард зі Швеції (150 балів) посіла друге місце.