Катерина Дєлова здобула «бронзу» Всесвітніх ігор

26 липня 2017 09:12

Харків’янка першою серед українських спортсменів завоювала медаль цих ювілейних змагань.

На Х Всесвітніх іграх, які з 20 по 30 липня проходять в польському Вроцлаві, рахунок харківським медалям відкрила Катерина Дєлова. У змаганнях з підводного спорту в дисципліні «пірнання» на 50м вона показала результат 16.46 та посіла третє місце. Перше та друге місце між собою розділили кореянки з результатами 16.02 та 16.40.

Ще одна представниця харківського підводного спорту Ксенія Скрипель у дисципліні 100м у біластах посіла шосте місце.

На жаль, не змогли здобути медалі Всесвітніх ігор харківські сумоїсти. В абсолютній ваговій категорії серед жінок близькою до бронзової нагороди була Марія Дрбоян. Вона виграла чотири сутички, але в півфіналі поступилася росіянці Анні Поляковій, яка в підсумку завоювала золоту медаль. Далі в боротьбі за третє місце Марія поступилася суперниці з Венесуели Марії Седеньо, яка посіла в підсумку четверте місце. Бронзову медаль виборола росіянка Ольга Давидько, а срібну завоювала українка Іванна Березовська, яка також здобула «срібло» в суперважкій вазі. Марія Дрбоян у суперважкій вазі не змогла потрапити до чвертьфіналу.

У змаганнях з сумо серед чоловіків харків’янин Сергій Соколовський у суперважкій категорії та абсолютній вазі завершив виступи на ранніх етапах.