"Динамо" перемогло "Білий Барс"

24 грудня 2018 09:07

У суботу, 22-го грудня, відбувся поєдинок регулярного чемпіонату Української хокейної ліги - Паріматч, в якому зустрічалися МХК "Динамо" і ХК "Білий Барс".

Першими в матчі зуміли відзначитися гості, проте ще до кінця періоду харківські хокеїсти зуміли відігратися.

В середині другої двадцятихвилинки Сергій Болдирєв відзначився в меншості дебютної шайбою в складі "Динамо". Втім, вже через кілька хвилин "Білий Барс" відновив паритет у матчі.

Вирішальним став третій період. "Біло-сині", зусиллями Ігоря Худякова, зуміли закинути третю шайбу і здобути перемогу в матчі.

МХК "Динамо" - ХК "Білий Барс" 3: 2 (1: 1, 1: 1, 1: 0)
Шайби: 0: 1 Ядловський (Куцевич, Качан - більш.), 5:36, 1: 1 Чердак (Піддубний - менш.), 19:08, 2: 1 Болдирєв (менш. 5х3), 28:01, 2: 2 Лісників (Качан), 31:59, 3: 2 Худяков (Болдирєв, Максименко), 51:25.

У наступному турі МХК "Динамо" зіграє з лідером чемпіонату "Кременчук".

08 вересня 2023
Харківські дзюдоїсти виграли чемпіонат ФСТ "Динамо"