Борці Харківщини з медалями повернулися з Києва

24 лютого 2017 11:39

20 лютого відбувся ХХ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед кадетів пам'яті видатного борця, дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського.

У змаганнях взяли участь юні борці зі всієї України, а також гості з Угорщини, а за їх підсумками на рахунку харків’ян були 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Харків’янин Ренат Рахматулін став переможцем турніру у ваговій категорії до 76кг. У фіналі харківський борець здолав В’ячеслава Зайкіна з Києва.

Майже увесь п’єдестал пошани був за харківськими борцями у ваговій категорії до 100кг. Золоту медаль здобув Владислав Коваленко. У фіналі він здолав свого земляка Олександра Прицепова. Третє місце в цій ваговій між собою розділили харків’янин Роман Набока та Ілля Шестак із Закарпатської області.

Срібним призером турніру в ваговій категорії до 54кг став харківський борець Ярослав Кулинич. У фіналі він поступився киянину Тарасу Крупському. Бронзову медаль у цій категорії здобув харків’янин Артем Рябов.

Також бронзовими призерами стали Євген Карнаух (вагова категорія - до 58кг) та Дмитро Кислий (вагова категорія - до 85кг).