Артем Почтарьов став володарем «бронзи» на етапі Кубка світу в Мексиці

21 грудня 2015 10:18

Віце-чемпіон України Артем Почтарьов посів третє місце в чоловічій одиночній категорії на етапі Кубка світу з бадмінтону з призовим фондом 50 тис. дол., який проходив з 15 по 20 грудня в Мехіко (Мексика).

Артем Почтарьов (85-й у світовому рейтингу) в 1/32 фіналу обіграв американського бадмінтоніста Ян Тук Чана (без рейтингу): 16-21, 21-4, 21-9. В 1/16 фіналу Почтарьов протягом 51 хвилини з'ясовував стосунки з малазійським спортсменом Зульхельмі Зулькіффлі (190-й) і таки довів свою перевагу: 21-17, 11-21, 21-16. В 1/8 фіналу українець обіграв представника господарів турніру Ліно Мунос (100-й): 21-18, 22-20.

У чвертьфіналі Почтарьов вийшов на першого сіяного бадмінтоніста з Індії Едже Джейрама (22-й). Першу партію очікувано виграв індієць 21-12. У другій українцеві вдалося переломити хід гри і вести в рахунку впродовж усієї партії, доводячи розрив до 10 очок (20-10), в результаті: 21-14 на користь Почтарьова і доля матчу вирішується в третій партії. Третя партія проходить за сценарієм другої, результат той же: 21-14, і українець потрапляє у півфінал.

Суперником Артема по півфіналу став спортсмен з Таїланду Паннавіт Тонгнуам (158-й за підсумками 9 турнірів). Першу партію виграв таєць: 21-16. Другу партію з аналогічним рахунком виграв українець. Вирішення долі матчу і путівки до фіналу перенеслося в третю партію. Початок її був за українцем (2-0, 4-1, 7-6), потім таєць вийшов вперед і зробив серйозну заявку на перемогу 17-14, українець зрівняв рахунок 17-17, але зробив кілька помилок, що позбавили надій на фінал: 17-21. Артем Почтарьов став володарем бронзової медалі на етапі Кубка світу і набрав 3850 очок, що йдуть в олімпійський залік.

Всі результати змагань дивіться тут.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецької за тел .: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua