Андрій Винокуров - переміг у загальному заліку Кубка світу сезону 2017-2018 з велотреку

29 cічня 2018 10:14

У столиці Білорусі відбувся заключний п'ятий етап Кубка світу з велоспорту на треку. Представник Харківського «Динамо» Заслужений майстер спорту України Андрій Винокуров, який зараз готується до чемпіонату світу, участь в ньому не брав, але зміг утримати за собою статус лідера в чоловічому кейріне.

За підсумками чотирьох етапів Кубка на рахунку Андрія було 1 525 очок. Голландець Маттійс Бучлі який зайняв друге місце в загальному заліку, відстав від Андрія на 25 очок. Замкнув призову трійку Кубка в чоловічому кейріне Левіс Оліва з Уельсу (1420 очок).

Це вже друга поспіль перемога Винокурова в загальному заліку Кубка світу в дисципліні кейрин. Також в минулому сезоні він виграв змагання і в спринті. На жаль, але на цей раз харків'янин поступився першим місцем поляку Матеуш Рудику, і посів друге місце. На рахунку польського велогонщика було 1600 очок, у Андрія Винокурова - 1265 очок. Третє місце в спринті також дісталося валлійця Левіс Олива (одна тисяча двісті тридцять п'ять очок).

Ще одна представниця Харківського «Динамо» Олена Старикова, яка була переможницею минулого сезону Кубка світу в жіночому спринті в цьому сезоні з результатом 1060 очок посіла четверте місце.

Попереду у спортсменів чемпіонат світу з велоспорту на треку, який відбудеться в нідерландському Апедорні з 28 лютого по 4 березня.