Харків'янки - переможці турніру найсильніших зі стрільби з лука

04 квітня 2017 09:07

У Харкові в манежі спорткомплексу «ХАІ» відбулися Всеукраїнські змагання серед найсильніших лучників України, на якому представники Харківського «Динамо» завоювали 2 золоті та 1 срібну медалі. Участь в змаганнях брали 24 найсильніші спортсменки і 24 найсильніших спортсмена країни в класичному луці, а також по вісім найсильніших спортсменів і спортсменок у стрільбі з блочного лука. За традицією медалі були розіграні тільки в особистих змаганнях окремо серед чоловіків і жінок, як в класичному так і блочному луці.

Золоті медалі Харківщині принесли жінки. У класичному луці перемогла Дарина Павличенко. У фіналі харків'янка з рахунком 6: 5 здолала Катерину Палеха з Львівської області. У змаганнях серед жінок у стрільбі з блочного лука не було рівних Олені Борисенко. У фіналі харківська спортсменка з рахунком 147: 142 здолала киянку Ксенію Шкляр.

У змаганнях серед чоловіків харків'янин Артем Ткач став володарем срібної нагороди. Артем успішно дійшов до фіналу, але в поєдинку за золото поступився 2: 6 Валентину Хавтурі з Рівненської області. Даний турнір став для спортсменів підготовчим до нового сезону на відкритому повітрі, а також відбірковим на перший етап Кубка Європи, який в травні відбудеться в Греції.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі