Бронзовий стрибок Безніса

21 липня 2015 12:52

Харків'янин Павло Безніс завоював бронзову медаль в
секторі потрійного стрибка на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, який з 16 по 19 липня пройшов у шведському місті Еськильстуна.

Результат Павла був 16м 10см, які він показав у п'ятій спробі. Обійти харків'янина змогли італієць Тобіа Боччі - 16м 51см і азербайджанець Назім Бабаєв, який виграв змагання з рекордом Європи - 17м 04см.

Крім Павла Безніса на чемпіонаті Європи виступили ще три харківських легкоатлета. Аліна Калістратова в бігу на 100м зайняла 14-е місце, а в бігу на 200м - 15-е. Олена Маляренко в бігу на 100 метрів з бар'єрами посіла 15-е місце. Юрій Федосов у штовханні ядра виявився на 19-му місці.

Всього ж на даному чемпіонаті збірна України завоювала три бронзові медалі.